Troslojni parket hrast, panelni jednolamelni 1900x190x14 mm, elegance
Otkrijte naš troslojni parket koji će vašem domu dodati eleganciju i toplinu. Hrast panel jednolamelni parket izrađen je od najkvalitetnijeg hrastovog drva i osigurava trajnost i dug vijek trajanja.
Postavljanje parketa U slučaju da vas zanima i postavljanje parketa, pošaljite upit na info@valles.hr.
Opis
Hrast panelni jednolamelni troslojni parket elegant klasa – mala kvrga
Troslojni parket izrađen je od drva koje je pomno odabrano i obrađeno najsuvremenijim tehnologijama, što osigurava savršenu ravnotežu između funkcionalnosti i estetike.
Parket je jednostavan za postavljanje i lijepo će se uklopiti u svaki ambijent – minimalistički ili tradicionalno uređen. Budući da ima čiste linije, svakoj će prostoriji dodati izniman dašak topline i elegancije. Naš hrastov parket također će stvoriti ugodnu atmosferu u vašem domu u kojoj ćete jednostavno uživati.
Troslojni parket je otporan na habanje, ogrebotine i mrlje što osigurava dugotrajnu upotrebu. Osim toga, lako će se čistiti usisavačem ili mokrom krpom.
Dizajniran je s posebnom pažnjom za detalje, što se odražava i na njegovu estetiku. Prirodni drveni uzorci i toplina hrastovine stvorit će ugodnu atmosferu u vašem domu.
U Vallesu smo ponosni na brojne zadovoljne klijente koji potvrđuju našu predanost kvaliteti. Naš tim stručnjaka rado će vam pomoći u odabiru pravog rješenja za vas i vaš dom te vas podržati tijekom cijelog procesa kupnje i ugradnje.
Kod nas ćete dobiti kvalitetnu podnu oblogu koja zaista dugo traje. Slobodno nas kontaktirajte već danas i uvjerite se zašto je naš hrastov parket prvi izbor naših brojnih zadovoljnih kupaca.
Rezervirajte svoj termin i posjetite nas u našim prodajnim salonima.
Dodatne informacije
| Težina | 10,80 kg |
|---|---|
| Vrsta drveta | hrast |
| Klasa | elegant – mala grčka |
| Vrsta parketa | panelni parket (1-lamelni) |
| Zaštita | oljen |
| Debljina | 14 mm |
| Širina | 190 mm |
| Dolžina | 1900 mm |
| Barva površine | 3062 – Brezbarvno |
| Lak barve | natur – brezbarvno |









