Gotovi panel parket hrast 1200x180x12 mm klik klak parket, mix klasa + montaža ključ u ruke
UpitOpis
Panel parket
Gotovi panel parket hrast unijet će ljepotu, toplinu i dašak prirode u svaki prostor. Idealan je izbor za vaš dom ili poslovni prostor. Ne znate što odabrati? Naši stručni suradnici rado će vam pomoći u odabiru savršenog rješenja za vaš dom!
Panel parket – gotovi hrastov parket dizajniran je s ciljem brze i jednostavne montaže. Klik klak parket osigurava laku i brzu montažu bez ikakvih problema. Time ćete uštedjeti vrijeme i novac, a istovremeno ćete uživati u savršenom pristajanju podne obloge.
Klasa hrast mix AB unijet će čari prirodnog drva u vaš dom. Mix klasa znači da parket uključuje karakteristična svojstva hrastovog drva, kao što su prirodne varijacije boja, teksturalne razlike i kvrge, što stvara živahan i jedinstven izgled.
Možete birati između dva zaštitna premaza – nauljeni ili lakirani. Panel parket hrast otporan je na mrlje i ogrebotine te omogućuje jednostavno održavanje. Parket možete obrisati mokrom krpom ili ga očistiti usisavačem. Budući da nauljeni parket čuva prirodnu teksturu drva, osigurava da parket diše. Premazi koje koristimo su dugotrajni i kvalitetni, što osigurava dugotrajnu zaštitu Vašeg parketa.
Postavljanje parketa
U Vallesu smo svjesni da je kvalitetna montaža parketa ključna za savršen rezultat. Zato nudimo profesionalnu montažu parketa po principu ključ u ruke koju obavljaju naši iskusni majstori. Na taj način će vaš parket biti postavljen besprijekorno, precizno i u skladu s najvišim standardima.
Nabavite svoj visokokvalitetni gotovi panel parket hrast i profesionalnu montažu, čime ćete stvoriti prekrasan prostor u kojem ćete uživati dugi niz godina.
Valles je Vaš pouzdan partner u opremanju Vašeg doma. Posvećeni smo pružanju vrhunske kvalitete i pouzdanosti. Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu, savjetovat ćemo Vas oko najboljeg izbora za Vaš dom prema Vašim željama.
Dobrodošli ste da nas posjetite u našim salonima u Sežani i Ljubljani (Škofljica) i pogledate uzorke parketa uživo.
Dodatne informacije
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Vrsta drveta | hrast |
| Vrsta parketa | dvoslojni gotovi parket |
| Klasa | hrast mix AB |
| Zaštita | lakiran |
| Širina | 180 mm |
| Dolžina | 1200 mm |
| Lak barve | olje natur brezbarvno, lak natur brezbarvno mat |
| Debljina | 12 mm |











