Panel parket jasen rustik
Naš parket panel jasen rustik oduševit će vas svojom ljepotom i izdržljivošću. Izgledat će sjajno u svakom domu ili uredu.
Postavljanje parketa U slučaju da vas zanima i postavljanje parketa, pošaljite upit na info@valles.hr.
Opis
Panel parket jasen rustik izrađen je od kvalitetnog drva jasena koje je poznato po svojoj ljepoti i robusnosti. Prirodna tekstura drva naglasit će autentičnost vašeg doma. Uz rustikalno drvo jasena uživat ćete u ljepoti prirode koju ćete svakodnevno osjećati pod nogama.
Zašto odabrati naš panel parket jasen rustik?
- Karakterizira ga prirodna ljepota. Svaki komad panel parketa je unikatan jer zadržava prirodni oblik i teksturu drva.
- Vrlo je postojan. Visoke je tvrdoće, što znači da lako podnosi svakodnevnu upotrebu.
- Lako se postavlja. Naši panel parketi dizajnirani su za brzu i jednostavnu montažu. Tako ćete brzo i bez napora renovirati svaku prostoriju.
- Svestran. Savršeno se uklapa u svaki stil uređenja interijera, bio on moderan, tradicionalan ili rustikalni. Panel parket jasen unosi toplinu i karakter u svaki prostor, bez obzira na njegov oblik ili veličinu.
Ukoliko niste sigurni što odabrati, nazovite nas ili nam pišite. Rado ćemo Vam pomoći da odaberete savršen izbor za Vas i Vaš dom. Povjerite nam svoje želje i zajedno ćemo pronaći najbolju i najpovoljniju ponudu za vas.
Naše usluge
U Vallesu smo svjesni da je izbor parketa ključan za stvaranje ugodne atmosfere u domu. Zato ćemo vas rado savjetovati pri kupnji i individualno prilagoditi vašim željama.
Uvijek se nastojimo prilagoditi željama naših kupaca i zajedno s njima stvoriti ugodan dom u koji će se rado vraćati. Naše ljubazno stručno osoblje rado će Vam pomoći pri odabiru pravog parketa i savjetovati Vas o najboljem načinu postavljanja.
Rezervirajte svoj termin i posjetite nas u našim prodajnim salonima.
Dodatne informacije
| Težina | 10,80 kg |
|---|---|
| Vrsta parketa | panelni parket (3-lamelni) |
| Vrsta drveta | jesen |
| Klasa | rustik |
| Zaštita | lakiran |
| Debljina | 14 mm |
| Širina | 192 mm |
| Dolžina | 2200 mm |
| U paketu | 2.534 m2 |





