Panel bukva parket parena, natur
Otkrijte šarm dizajna doma uz naš parket od parene bukve natur, koji spaja vrhunsku kvalitetu, prirodnu ljepotu i izdržljivost kako bi u potpunosti transformirao vaš životni prostor.
Postavljanje parketa U slučaju da vas zanima i postavljanje parketa, pošaljite upit na info@valles.hr.
Opis
Panel bukva parket – parena bukva, više je od lijepog izgleda. Izrađena je od visokokvalitetnog bukovog drva koje je pareno, što naglašava njegove prirodne karakteristike i boje. Ovim postupkom postiže se topla i bogata boja i robusnost. Bukva je čvrsto i otporno drvo koje se ne haba s vremenom, a i lijepo stari.
Bukva parket izuzetan je proizvod vrhunske estetike i dugog vijeka trajanja. Lako se održava i čisti, što omogućuje da Vam dobro održavan parket služi dugi niz godina. Savršeno će se prilagoditi svakom domu ili poslovnom prostoru.
Naše usluge
U Vallesu smo svjesni da je pod jedan od najvažnijih elemenata svake prostorije. Naši brojni zadovoljni kupci potvrđuju našu predanost kvaliteti, trajnosti i estetici. Sigurni smo da ćete i vi biti zadovoljni našom ponudom i uslugama.
Uvijek se nastojimo prilagoditi željama naših kupaca i zajedno s njima stvoriti ugodan dom u koji će se rado vraćati. Naše ljubazno stručno osoblje rado će Vam pomoći pri odabiru pravog parketa i savjetovati Vas o najboljem načinu postavljanja.
Rado ćemo Vam pomoći da napravite idealan izbor za Vas i Vaš dom. Također ste dobrodošli u naša dva salona (u Ljubljani i Sežani), gdje možete uživo pogledati pojedinačne uzorke parketa.
Rezervirajte svoj termin i posjetite nas u našim prodajnim salonima.
Dodatne informacije
| Težina | 10,80 kg |
|---|---|
| Vrsta parketa | panelni parket (3-lamelni) |
| Vrsta drveta | bukev |
| Klasa | natur |
| Zaštita | lakiran |
| Debljina | 14 mm |
| Širina | 192 mm |
| Dolžina | 2200 mm |
| U paketu | 2.534 m2 |






