Dvoslojni parket hrast, mat lak 150 mm
Postavljanje parketa U slučaju da vas zanima i postavljanje parketa, pošaljite upit na info@valles.hr.
Opis
Dvoslojni gotovi parket hrast, mat lak, mix klasa – mala kvrga
Dvoslojni gotovi hrastov parket dizajniran je da Vam pruži vrhunsku estetiku i dug vijek trajanja. Hrastovo drvo koje koristimo pažljivo je odabrano i obrađeno. Pruža prirodne varijacije boja, jedinstvene uzorke i prekrasne teksture. Hrast će u vaš dom unijeti eleganciju, svježinu i djelić prirode.
Dvoslojni parket
Gotovi parket hrast predstavlja savršenu kombinaciju prirodne ljepote drva i iznimne trajnosti. Želite li u svoj dom uvesti podnu oblogu koja će vašem domu dodati stil i eleganciju, onda ste definitivno na pravom mjestu.
Lako i brzo se polaže. Lak mat finiš daje parketu mek i prirodan izgled, a premaz ga također štiti od habanja, mrlja i ogrebotina. Održavat ćete ga vrlo jednostavno – po potrebi ga samo prebrišite mekom krpom ili usisavačem. Budući da je naš parket kvalitetan i izdržljiv, godinama će krasiti vaš dom.
Hrastovo drvo koje se koristi u našem parketu pažljivo je odabrano i obrađeno te zadovoljava najstrože standarde trajnosti i održivosti. Budući da je svaka traka precizno izrađena, osigurava savršenu stabilnost i spajanje.
Gotovi dvoslojni parket hrast je vrhunski proizvod u svojoj kategoriji. Zadržat će svoj prekrasan izgled i funkcionalnost jako dugo. Budući da ima dvoslojnu strukturu, otporan je na vlagu te je stoga pogodan i za prostorije s visokom vlagom.
Naše usluge
U Vallesu imamo dugogodišnje iskustvo i stručnost koje koristimo u svoju korist za učinkovito savjetovanje naših klijenata. Naše kolege će Vam ljubazno pomoći u savršenom izboru dvoslojnog gotovog parketa za Vaš dom i pružiti Vam podršku tijekom cijelog procesa.
Povjerite nam svoje želje i zajedno ćemo stvoriti ambijent u vašem domu u koji ćete se rado vraćati. Njegov prirodni izgled prava je revitalizacija svakog prostora. Ne znate što odabrati? Naši stručni suradnici rado će vas savjetovati o pravom izboru za vas i vaš dom.
Dodatne informacije
| Težina | 10,80 kg |
|---|---|
| Vrsta drveta | hrast |
| Vrsta parketa | dvoslojni gotovi parket |
| Klasa | mix – mala grčka |
| Zaštita | lakiran mat |
| Dimenzije | 150×800-1400 mm |
| Širina | 150 mm |
| Dolžina | 800-1400 mm |
| Debljina | 10 mm |













