Panel gotovi parket hrast rustik 1900x190x14 mm, četkani, uljeni ili lakirani natur
Postavljanje parketa U slučaju da vas zanima i postavljanje parketa, pošaljite upit na info@valles.hr.
Opis
Panel parket
Troslojni hrastov parket (gotovi panel) unijet će ljepotu, toplinu i dašak prirode u svaki prostor. Idealan je izbor za vaš dom ili poslovni prostor. Ne znate što odabrati? Naši stručni suradnici rado će vam pomoći u odabiru savršenog rješenja za vaš dom!
Panel parket hrast otporan je na mrlje i ogrebotine te omogućuje jednostavno održavanje. Parket možete obrisati mokrom krpom ili ga očistiti usisavačem. Budući da nauljeni parket čuva prirodnu teksturu drva, osigurava da parket diše. Premazi koje koristimo su dugotrajni i kvalitetni, što osigurava dugotrajnu zaštitu Vašeg parketa.
Postavljanje parketa
U Vallesu smo svjesni da je kvalitetna montaža parketa ključna za savršen rezultat. Zato nudimo profesionalnu montažu parketa po principu ključ u ruke koju obavljaju naši iskusni majstori. Na taj način će vaš parket biti postavljen besprijekorno, precizno i u skladu s najvišim standardima.
Nabavite svoj visokokvalitetni panelni gotovi hrastov parket i profesionalnu montažu, čime ćete stvoriti prekrasan prostor u kojem ćete uživati dugi niz godina.
Naše usluge
Valles je Vaš pouzdan partner u opremanju Vašeg doma. Posvećeni smo pružanju vrhunske kvalitete i pouzdanosti. Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu, savjetovat ćemo Vas oko najboljeg izbora za Vaš dom prema Vašim željama.
U Vallesu smo svjesni da je izbor parketa ključan za stvaranje ugodne atmosfere u domu. Zato ćemo vas rado savjetovati pri kupnji i individualno prilagoditi vašim željama.
Naše ljubazno stručno osoblje rado će Vam pomoći pri odabiru pravog parketa i savjetovati Vas o najboljem načinu postavljanja.
Dobrodošli ste da nas posjetite u našim salonima u salonima u Sežani i Ljubljani (Škofljica) i pogledate uzorke parketa uživo.
Dodatne informacije
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Vrsta drveta | hrast |
| Vrsta parketa | dvoslojni gotovi parket |
| Klasa | rustik |
| Zaštita | oljen ali lakiran natur |
| Dimenzije | 190×1900 mm |
| Širina | 190 mm |
| Dolžina | 1900 mm |
| Debljina | 14 mm |
| Obdelava parketa | krtačenje |





