Masivni seljački pod hrast markant 400-2200x160x20 mm, četkan, uljen natur, oboreni rub
Izvorna cijena bila je: 68,20€.54,40€Trenutna cijena je: 54,40€. (66,37€ sa PDV)
Cena vrijedi po m2
Opis
NARUČITE SVOJ UZORAK

Sigurna kupnja



Mišljenja zadovoljnih kupaca
Ana, Rijeka
Uvijek sam zadovoljna kupovinom u Vallesu. Vrlo su ljubazni.
Obitelj Marić
Zaista kvalitetan parket. Imamo ga već nekoliko godina i jako nam se sviđa. Također, usluge montaže ili postavljanja su vrhunske.
Luka V., Zagreb
Pohvale za brzinu odgovora i brzu dostavu!
Perić, Dubrovnik
Oduševljeni smo cjelokupnom uslugom i savjetovanjem.
Ivana, Varaždin
Preporučujemo kupovinu i posjet njihovom prodajnom salonu. Posvetili su nam se, poslušali naše želje i stručno savjetovali.
Marko, Osijek
Isprobali smo uslugu mobilnog salona. Nešto novo na našem tržištu. Kreativno i izvrsno izvedeno!
Dodatne informacije
| Vrsta drveta | hrast |
|---|---|
| Vrsta parketa | kmečki pod |
| Klasa | markant |
| Debljina | 20 mm |
| Širina | 160 mm |
| Dolžina | 400-2200 mm |
| Barva površine | |
| Obdelava parketa | krtačenje |
| Boje | Mogućnost uljenja i lakiranja u različite nijanse boja, uz nadoplatu od 5 Eur/m². |







































