Dvoslojni parket tikovina 600-900x90x10 mm, lakiran ili uljen
AKCIJA -50%! (samo do rasprodaje zaliha)
Dvoslojni parket tikovina je pogodan i za kupaonice.
Gornji sloj: 4 mm tikovina
Postavljanje parketa U slučaju da vas zanima i postavljanje parketa, pošaljite upit na info@valles.hr.
Opis
Tik parket se ponosi izdržljivošću, trajnošću i ljepotom prirodnog drveta. Dvoslojni parket s gornjim slojem od 4 mm tikovine osigurava otpornost na deformacije i stabilnost. Budući da ima višeslojni sastav od vodootporne šperploče otporne na vlagu, pogodan je i za kupaonice te prostore s visokom vlagom.
Dvoslojni parket tikovina – pogodan i za kupaonicu
Otkrijte vrhunsku udobnost i eleganciju s našim dvoslojnim parketom od tikovine. Ova jedinstvena podna obloga spaja prirodnu ljepotu tikovine s visokom kvalitetom i trajnošću dvoslojnog parketa. Teak je poznat po svojoj iznimnoj tvrdoći i otpornosti, donosi toplinu u svaki prostor.
Dvoslojni parket je dizajniran tako da osigurava stabilnost i trajnost, istovremeno zadržavajući prirodni izgled drveta. Jednostavna instalacija omogućuje brzo preoblikovanje vašeg prostora, dok uživate u prekrasnom izgledu i osjećaju pod nogama.
Ako tražite proizvod koji će osigurati vrhunsku kvalitetu i udobnost te biti trajan i estetski, ovaj dvoslojni parket je pravi izbor za vas.
TEAK KUPAONICA – Pogodan je za sve prostore u vašem domu, a posebna mu je prednost što se može postaviti i u kupaonicu.
Parket tikovina akcija – vrhunski parket po povoljnoj cijeni koji će očarati svojom ljepotom i kvalitetom.
Cijena tikovine m2 sada je posebno povoljna, zato ne propustite našu jedinstvenu ponudu!
Naše usluge
Valles je vaš pouzdan izbor za dvoslojni gotovi hrastov parket. Naše dugogodišnje iskustvo i brojni zadovoljni kupci dokazuju da znamo saslušati ljude, savjetovati ih i pomoći im da naprave najbolji izbor za svoj dom. Kako nastojimo stvoriti lijep i održiv dom koji je topao i ugodan, odabiremo samo najkvalitetnije materijale i nudimo vrhunsku uslugu.
Uvijek se nastojimo prilagoditi željama naših kupaca i zajedno s njima stvoriti ugodan dom u koji će se rado vraćati. Naše ljubazno stručno osoblje rado će Vam pomoći pri odabiru pravog parketa i savjetovati Vas o najboljem načinu postavljanja.
Rezervirajte svoj termin i posjetite nas u našim prodajnim salonima.
Dodatne informacije
| Težina | 10,80 kg |
|---|---|
| Vrsta drveta | Teak burma |
| Vrsta parketa | Dvoslojni gotovi parket teak |
| Klasa | natur |
| Zaštita | Oljen ali lakiran |
| Debljina | 10 mm |
| Širina | 90 mm |
| Dolžina | 600-900 mm |
| Gornji sloj | Tikovina burma – 4 mm |
| Obdelava parketa | brez krtačenja, krtačenje |





