Dvoslojni gotovi parket hrast 1000-2200x180x12 mm, rustik 2, četkan, uljen ili lakiran, oboreni rub
Izvorna cijena bila je: 71,00€.49,99€Trenutna cijena je: 49,99€. (60,99€ sa PDV)
Cena vrijedi po m2
Opis
NARUČITE SVOJ UZORAK

Sigurna kupnja



Mišljenja zadovoljnih kupaca
Amadeja R.
Drvo uvijek unosi svježinu u dom, zato smo ga i sami odabrali. Valles je super izbor.
Likar, NM
Vrlo kvalitetan parket. Imamo ga već dobrih 10 godina i izgleda kao nov.
Miran
Preporučujem kupnju.
Franci, Nova Gorica
Postavljanje ovog parketa bilo je jednostavno, daske su kvalitetne i vrlo lijepo obrađene. Preporučujem!
Minja L.
Parket je jednostavan za čišćenje i održavanje. Uljenje s OSMO uljem zadržava lijep izgled i teksturu drva. Zadovoljna sam izborom.
Merlakovi
Tražili smo parket koji bi bio prikladan za našu kuću s podnim grijanjem. Na kraju smo odabrali ovaj i možemo potvrditi da je pravi izbor. Sviđaju nam se prirodni uzorci drva i autentična rustikalnost.
Dodatne informacije
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Vrsta drveta | hrast |
| Vrsta parketa | dvoslojni gotovi parket |
| Klasa | rustik 2 |
| Zaštita | oljen Osmo 3062 natur |
| Širina | 180 mm |
| Dolžina | 1000-2200 mm |
| Debljina | 14 mm – doplačilo 3€, 12 mm |
| Obdelava parketa | krtačenje |
| Boje | Mogućnost uljenja i lakiranja u različite nijanse boja, uz nadoplatu od 5 Eur/m². |










































